Services

Přehled našich služeb, které nabízíme.

Vodní paprsek

Vodní paprsek

S dvěma vodními paprsky realizujeme precizní dělení materiálů. Tato technologie umožňuje kooperační zakázky v krátkých termínech za příznivé ceny.

Obrábění

Přinášíme komplexní služby v oblasti obrábění pro široké průmyslové spektrum. Naše moderní stroje dokážou obrábět nejen nerezovou ocel, ale i další materiály dle vašich požadavků.

Svařování

Svařování

Naše služby v oblasti svařování se opírají o zkušenosti našich svářečů. Kromě svařování autogenem, elektrodou, MIG, MAG a TIG, využíváme také technologii orbitálního svařování.

Povrchové úpravy

Naše manuálním broušení dosahuje nejvyšší úrovně kvality. Odborníci vytvářejí povrchy, které září jako zrcadlo. Kromě toho poskytujeme také služby leštění, tryskání keramickým abrazivem a lakování na zakázku.

Návrh a konstrukce

S vlastní konstrukční kanceláří nabízíme inovativní návrhy pro vaše projekty.

Plošné tváření

Zajišťující přesné tvarování plechů do požadovaných rozměrů. S našimi stroji dokážeme ohýbat, řezat a zakružovat materiály dle vašich specifikací.

Kontrola a zkoušky

Klademe důraz na vysokou kvalitu v každém kroku výrobního procesu. Důkladné kontroly zahrnují měření rozměrů, nedestruktivní zkoušky, měření drsnosti povrchu a hydrostatické tlakové zkoušky.

MOŽNOST NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

Jsme schopni vám poskytovat formu náhradního plnění, která nejen plní požadavky zákona, ale také podporuje zaměstnance s různými schopnostními a zdravotními znevýhodněními.

MOŽNOST NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

Odběrem zboží a služeb od naší firmy mohou organizace zaměstnávající více než 25 zaměstnanců plnit svou povinnost dle ustanovení § 81 č. 435/2004 Sb., zákona o zaměstnanosti. Pro více informací o tom, jak může vaše firma využít naše náhradní plnění, nás neváhejte kontaktovat.

PHARMIX s. r. o.

Na Sádkách 2798
767 01 Kroměříž
Czech republic

The company is registered in the commercial register at the Regional Court in Brno, section C, insert 36593
Date of registration: February 29, 2000

Pharmix s. r. o. 2023 © MADE WITH BY ANTONINULMAN.CZ