služby

Přehled našich služeb, které nabízíme.

Vodní paprsek

Vodní paprsek

S dvěma vodními paprsky realizujeme precizní dělení materiálů. Tato technologie umožňuje kooperační zakázky v krátkých termínech za příznivé ceny.

Obrábění

Přinášíme komplexní služby v oblasti obrábění pro široké průmyslové spektrum. Naše moderní stroje dokážou obrábět nejen nerezovou ocel, ale i další materiály dle vašich požadavků.

Svařování

Svařování

Naše služby v oblasti svařování se opírají o zkušenosti našich svářečů. Kromě svařování autogenem, elektrodou, MIG, MAG a TIG, využíváme také technologii orbitálního svařování.

Povrchové úpravy

Naše manuálním broušení dosahuje nejvyšší úrovně kvality. Odborníci vytvářejí povrchy, které září jako zrcadlo. Kromě toho poskytujeme také služby leštění, tryskání keramickým abrazivem a lakování na zakázku.

Návrh a konstrukce

S vlastní konstrukční kanceláří nabízíme inovativní návrhy pro vaše projekty.

Plošné tváření

Zajišťující přesné tvarování plechů do požadovaných rozměrů. S našimi stroji dokážeme ohýbat, řezat a zakružovat materiály dle vašich specifikací.

Kontrola a zkoušky

Klademe důraz na vysokou kvalitu v každém kroku výrobního procesu. Důkladné kontroly zahrnují měření rozměrů, nedestruktivní zkoušky, měření drsnosti povrchu a hydrostatické tlakové zkoušky.

MOŽNOST NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

Jsme schopni vám poskytovat formu náhradního plnění, která nejen plní požadavky zákona, ale také podporuje zaměstnance s různými schopnostními a zdravotními znevýhodněními.

MOŽNOST NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

Odběrem zboží a služeb od naší firmy mohou organizace zaměstnávající více než 25 zaměstnanců plnit svou povinnost dle ustanovení § 81 č. 435/2004 Sb., zákona o zaměstnanosti. Pro více informací o tom, jak může vaše firma využít naše náhradní plnění, nás neváhejte kontaktovat.

PHARMIX s. r. o.

Na Sádkách 2798
767 01 Kroměříž
Česká republika

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 36593
Datum zápisu: 29. února 2000

Pharmix s. r. o. 2023 © MADE WITH BY ANTONINULMAN.CZ