TLAKOVÉ NÁDOBY

Tlakové nádoby na zakázku - Vaše spolehlivá součást technologie

Naše odbornost a vášeň pro technologie nás přivedly k výrobě nerezových tlakových nádob na zakázku. Naše tlakové nádoby jsou navrženy tak, aby se staly nepostradatelnou součástí vaší výroby. Bez ohledu na to, zda potřebujete skladovat stlačené plyny, kapaliny nebo provádět složité míchací procesy, naše tlakové nádoby jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě, tak aby byla zajištěna spolehlivost.

Tlakové nádoby

Využití v různých odvětvích

Naše tlakové nádoby, autoklávy a reaktory jsou široce využívány v různých průmyslových odvětvích, zejména v: 

 

Farmaceutickém průmyslu: Naše nádoby splňují náročné požadavky GMP, což zajišťuje, že jsou ideální pro výrobu farmaceutických produktů s vysokými standardy kvality. 

 

Chemickém průmyslu: Náš sortiment tlakových nádob zahrnuje různé konfigurace a kapacity, které jsou vhodné pro chemické procesy. Jsou navrženy tak, aby odolávaly korozivním látkám a zajišťovaly bezpečnou manipulaci. 

 

Potravinářském průmyslu: Naše tlakové nádoby jsou používány i v potravinářském průmyslu pro skladování a zpracování různých kapalin a surovin, které jsou součástí výrobního procesu. 

Různé konstrukce pro vaše potřeby

Naše tlakové nádoby jsou navrženy s ohledem na vaše specifické potřeby. S různými konstrukcemi a provedeními jsme připraveni splnit vaše požadavky. Nezáleží na tom, zda potřebujete nádoby s jedním nebo víceplášťovým provedením, s izolací pro udržení teploty, nebo s duplikátorovým prostorem pro ohřev a chlazení. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli ideální řešení, které bude plně vyhovovat vašim potřebám a procesům.

Splňujeme přísné normy

Naše tlakové nádoby jsou navrženy a vyráběny v souladu s přísnými normami a směrnicemi, jako jsou směrnice 2014/68/EU pro tlaková zařízení s konstrukčním standardem EN 13445 nebo EN 13480. To vám zajišťuje nejen vysokou kvalitu, ale také bezpečnost a spolehlivost našich produktů.

Společně zformujeme vaši budoucnost technologie

Vaše potřeby a vize jsou pro nás důležité. Náš tým odborníků je připraven vás podpořit v každém kroku procesu výroby tlakových nádob na zakázku. Kontaktujte nás, abychom mohli společně vybudovat ideální řešení pro vaše technologické potřeby.

Kontaktujte nás pro více informací

Chcete-li zlepšit kvalitu a výkonnost vaší výroby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám poskytli nejlepší homogenizační řešení pro vaše potřeby. Společně dosáhneme perfektní homogenity vašich produktů.

Bližší technické informace naleznete zde.

ODKAz na Obchodníka

ing. karel přecechtěl

Prodejní inženýr / servis

PHARMIX s. r. o.

Na Sádkách 2798
767 01 Kroměříž
Česká republika

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 36593
Datum zápisu: 29. února 2000

Pharmix s. r. o. 2023 © MADE WITH BY ANTONINULMAN.CZ