NÁVRH A KONSTRUKCE

Navrh-a-konstrukce_horizontka-1-1024x499

Inovativní návrhy a profesionální konstrukce

Naše společnost disponuje vlastní konstrukční kanceláří, která využívá moderní hardware i sofistikovaný software včetně SolidWorks a AutoCAD. Hlavním zaměřením konstrukční kanceláře je vývoj vlastního portfolia strojů určených pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl.

Kromě toho máme širokou expertízu v konstrukci tlakových nádob, zásobníků a poloprovozních zařízení v uvedených odvětvích. Zabýváme se také technickými výpočty a inženýrskými analýzami.

V oblasti návrhu a konstrukce míchadel, míchacích ústrojí a míchacích zařízení navíc úzce spolupracujeme s naší dceřinou společností – TECHMIX s.r.o., která je specializovaná právě na tuto problematiku. Jsme schopni zajistit individuální řešení rozmíchávacích zásobníků a nádrží dle charakteru a fyzikálních vlastností míchaných látek včetně experimentálních a laboratorních zkoušek a modelových výpočtů přenosu tepla a hmoty, vznosu tuhé fáze a jiných parametrů nutných pro návrh. Společným výsledkem této spolupráce je celá řada realizací míchacích zařízení s optimálními provozními parametry – od maximálního čerpacího účinku při minimálním příkonu a otáčkách míchaček, po homogenitu směsi a intenzitu míchání a další.

S naším týmem konstruktérů a technologů jsme připraveni přinést inovativní řešení do vašich projektů.

PHARMIX s. r. o.

Na Sádkách 2798
767 01 Kroměříž
Česká republika

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 36593
Datum zápisu: 29. února 2000

Pharmix s. r. o. 2023 © MADE WITH BY ANTONINULMAN.CZ

GDPR. | Cookies.