HOMOGENIZÁTORY PRO SYPKÉ HMOTY

Vítejte ve světě homogenizátorů pro sypké hmoty od PHARMIX, s.r.o.

Zveme vás do světa homogenizátorů pro sypké hmoty, které přinášíme na trh již několik desetiletí a tím se řadíme mezi úplně první výrobce těchto strojů. Naše společnost je hrdá na úspěšný a nezanedbatelný segment našeho výrobního programu – vertikální homogenizátory, známé také jako planetové mísiče "NAUTAMIX" řady HV 50–HV 5000.

Homogenizátory pro sypké směsi

Naše mise: perfektně promíchané směsi pro každou potřebu

Naše homogenizační zařízení (nautamixéry) jsou více než jen stroje – jsou klíčovým prvkem pro dosažení skvělých výsledků ve vaší výrobě. Vytváříme míchací technologie, které jsou šité na míru a mají široké spektrum možných uplatnění. Od přípravy potravin a nápojů, přes výrobu farmaceutických produktů, až po homogenizaci chemických látek a barev. Jsme partnerem pro výrobu instantních nápojů, polévek, kávových směsí, farmaceutických léčiv, vitamínů, krmných směsí a mnoho dalších produktů. Díky ověřené pracovní přesnosti a vynikajícímu stupni homogenity (1:100000) nabízíme řešení pro kvalitní a konzistentní výsledky.

Rozmanitost provedení: vyberte si ten pravý pro vás

Nabízíme různá provedení, tak abychom uspokojili vaše specifické požadavky:

Standardní:

Nadstandardní:

Díky nadstandardnímu provedení homogenizátorů je možné se více přizpůsobit různým úrovním potřeb a očekávání.

LETMÉ:

Pro ty, kteří vyžadují speciální úpravy, nabízíme homogenizátory s letmým provedením. Tyto modely jsou ideální pro aplikace, kde je nežádoucí uložení šnekového míchadla na patním ložisku, například v těžkém průmyslu nebo farmacii.

ATEX:

Naše homogenizátory jsou i certifikovány pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Spolupracujeme s odbornými ústavy, abychom vám nabídli homogenizátory splňující přísné normy pro bezpečnost výroby. Vnitřní prostředí homogenizátoru je klasifikováno do zóny 21 a vnější prostředí do zóny 22. Lze také nabídnout provedení homogenizátorů s jinou klasifikací prostředí. Podrobné informace vám poskytne naše obchodní oddělení.

Ověřená kvalita, bezpečnost a spolehlivost

Kvalita a bezpečnost je našim cílem, a proto je na ni kladen při konstruování zvýšený důraz. Všechny naše modely procházejí ověřením a certifikací, což zajišťuje spolehlivost a bezpečnost provozu. Mají prokázanou pracovní přesnost až 1:100 000 pro všechny typy. Díky snadné a bezpečné obsluze a nenáročné údržbě získáváte ekonomický provoz s nízkými náklady na spotřebu elektrické energie.

Partnerský přístup

Naše homogenizátory pro sypké hmoty jsou osvědčeným partnerem pro váš výrobní proces. Neustále inovujeme naše technologie a přizpůsobujeme se vašim specifickým potřebám. Se společností PHARMIX, s.r.o. získáte nejen kvalitní homogenizační zařízení, ale také partnera, který vám bude k dispozici s odborným poradenstvím.

Kontaktujte nás pro více informací

Chcete-li zlepšit kvalitu a výkonnost vaší výroby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady, abychom vám poskytli nejlepší homogenizační řešení pro vaše potřeby. Společně dosáhneme perfektní homogenity vašich produktů.

Bližší technické informace naleznete zde.

ODKAz na Obchodníka

Ing. Karel Přecechtěl

Prodejní inženýr

PHARMIX s. r. o.

Na Sádkách 2798
767 01 Kroměříž
Česká republika

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 36593
Datum zápisu: 29. února 2000

Pharmix s. r. o. 2023 © MADE WITH BY ANTONINULMAN.CZ